فروش دستگاه تزریق پلاستیک
پنج شنبه , دی ۱۲ ۱۳۹۸
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید دستگاه صنعتی تزریق پلاستیک صد گرمی

خرید دستگاه صنعتی تزریق پلاستیک صد گرمی

امکان خرید دستگاه صنعتی تزریق پلاستیک از طریق سایت های اینترنتی میسر می باشد؟ آیا می توان دستگاه تزریق پلاستیک را با ظرفیت تولید صد گرمی خریداری کرد؟
مدت زمان زیادی در ایران، شرکت های مختلفی مشغول به ساخت دستگاه تزریق پلاستیک بودند. این شرکت ها نظیر ارس ماشین، صانعی و … را شامل می شدند و همگی دستگاه تزریق پلاستیکی را ساخته و به بازار عرضه می کردند که از نظر کیفیتی می توانست با دستگاه های تزریق پلاستیک ساخت کشور های فرانسه و آلمان برابری نماید.
اما امروزه بسیاری از این شرکت ها، تنها مونتاژ قطعات دستگاه صنعتی تزریق پلاستیک را بر عهده داشته و قطعات را از شرکت های تولیدی اروپایی خریداری می کنند. یا اینکه دیگر فعالیتی در زمینه تولید نداشته و تنها عامل فروش شرکت های مختلف در بازار ایران شده اند.
دستگاه تزریق صنعتی پلاستیک بر اساس نوعی که دارد، می تواند ظرفیت های مختلفی را تولید نماید. دستگاه تزریق پلاستیک صد گرمی، دستگاهی است که قابلیت این را دارد تا به میزان صد گرم، مواد پلاستیکی ذوب شده را به قالب ها هدایت کرده و وسایلی نظیر بطری های نگهدارنده نوشیدنی و آب را تولید نماید. دستگاه تزریق پلاستیک را از نظر میزان ظرفیت تولید، می توان به صد گرمی و ۳۵۰ گرمی تقسیم بندی کرد. البته دستگاه هایی از این قبیل، جزو دستگاه های صنعتی کوچک و ساده ای بوده که نمی توان به کمک آن ها محصولات بزرگتر را تولید نمود.
از طرفی هم دستگاه صنعتی تزریق پلاستیکی در بازار وجود دارد که ظرفیت بالایی داشته، اما امکان تولید با ظرفیت صد گرمی را هم خواهد داشت و این یکی از قابلیت های خوب دستگاه به شمار می رود.
برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک، باید به موارد استفاده و همچنین این موضوع که چه وسایل و محصولاتی قرار است به کمک دستگاه تولید شود، توجه گردد. زیرا برخی تنها نیاز به دستگاه تزریق پلاستیک صد گرمی داشته و برخی دیگر نیاز دارند تا دستگاه هایی با ظرفیت بالا را خریداری کنند.
منبع: دستگاه های صنعتی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری بشکه سازی

فروش دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری بشکه سازی، به طور قابل توجهی در بازار داخلی …

پاسخی بگذارید

راد ماشین