فروش دستگاه تزریق پلاستیک
شنبه , دی ۱۴ ۱۳۹۸
خانه / دسته‌بندی نشده / ساخت قالب دستگاه تزریق پلاستیک صندلی

ساخت قالب دستگاه تزریق پلاستیک صندلی

آیا می دانید برای ساخت قالب به کار گرفته شده در دستگاه تزریق پلاستیک تولید کننده صندلی، از چه موادی باید استفاده کرد؟ آیا دستگاه تزریق پلاستیک صندلی، نوع خاصی از این دستگاه صنعتی است؟
دستگاه های تزریق پلاستیک، بیشترین استفاده را در کارخانه های سازنده محصولات و لوازم پلاستیکی دارند. یکی کارخانه صندلی سازی و دیگر می تواند کارخانه تولید کننده بطری های پلاستیکی باشد. همه و همه برای تولید محصولات خود، نیاز به دستگاهی دارند تا با قالب مخصوصی همراه بوده و بتواند مایع پلاستیک ذوب شده و حرارت دیده را برای شکل گرفتن، به قالب های مخصوص هدایت نماید.

نحوه کار دستگاه تزریق پلاستیک چگونه است؟

دستگاه تزریق پلاستیک از بخش های مختلفی تشکیل شده است. در بخش اول مکنده مواد اولیه گرانول و یا پلاستیک درجه یک می باشد که تولید کننده بر حسب نوع مصرف تولیدی، مواد اولیه را انتخاب کرده و در ظرف مخصوص مکنده دستگاه میریزد. در بخش بعدی، این مواد وارد ماردون شده و چرخ می شوند. در قسمت بعد، مواد چرخ شده حرارت دیده و به مایعی تبدیل می شود. در نهایت به بخش تزریق منتقل شده و وارد قالب می شوند.
اساس کلی کار دستگاه تزریق پلاستیک به صورت خلاصه بیان شد. چیزی که از اهمیت بالایی در مرحله نهایی برخوردار است، نوع قالب و مواد سازنده آن می باشد. برای ساخت قالب دستگاه تزریق پلاستیک صندلی، بر حسب شکلی که تولید کننده مد نظر دارد تا محصولش را به بازار عرضه کند، باید از فلزی همچون آلمینیوم ساخته شود. در حالت کلی، قالب های دستگاه تزریق پلاستیک، همگی از نوعی آلیاژ آلمینیوم می باشد که در برابر حرارت، فشار و مواردی از این قبیل مقاوم است.
کارخانه هایی که تولید کننده صندلی های پلاستیکی هستند، مسلما می خواهند که محصولات خود را به صورت یک رنگ و یا چند رنگ همزمان، به بازار عرضه کنند. این شرکت ها باید دستگاه تزریق پلاستیکی را استفاده نمایند که قابلیت ترکیب چند رنگ همزمان را با هم داشته باشد.
لوازم یدکی این دستگاه و قطعاتی که بر روی دستگاه تزریق پلاستیک صندلی از نوع جدید تعبیه شده است از قبیل قالب، تغییری نخواهد کرد و تنها محفظه رنگ جداگانه ای به آن اضافه خواهد شد.
منبع: دستگاه های صنعتی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری بشکه سازی

فروش دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری بشکه سازی، به طور قابل توجهی در بازار داخلی …

پاسخی بگذارید

راد ماشین