فروش دستگاه تزریق پلاستیک
پنج شنبه , دی ۱۲ ۱۳۹۸
خانه / دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم پولاد / ظرفیت دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم پولاد

ظرفیت دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم پولاد

آیا می دانید که ظرفیت های تولیدی دستگاه تزریق پلاستیک شرکت پولاد، چه مقدار است؟ آیا از قیمت خرید و فروش دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم پولاد، مطلع هستید؟
دستگاه تزریق پلاستیک، بهترین دستگاه برای تولید محصولات پلاستیکی و در واقع، شکل دادن به مواد پلی استیرن می باشد که امروزه در صنایع مختلف بسیار کاربرد دارد.
دستگاه تزریق پلاستیک، برای تولید محصولاتی همچون دبه در اندازه های مختلف، بطری در شکل های گوناگون و حتی نایلون و نایلکس مورد استفاده قرار می گیرد. البته این بدین معنا نیست که دستگاه تزریق پلاستیک در همه این موارد، به صورت یکسان عمل می کند. بلکه تفاوت هایی در نحوه عملکرد دستگاه های مختلف تزریق پلاستیک قابل رؤیت است.
کسانیکه برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک اقدام کرده و تمایل به راه اندازی خط تولید محصولات پلاستیکی را دارند، باید در هنگام خرید، پارامتر های زیر را در نظر بگیرند. این پارامتر ها موارد زیر را شامل می شوند:

  1. ظرفیت دستگاه
  2. فشار گیره
  3. نیروی تزریق

این سه مورد، مسائلی هستند که در دستگاه تزریق پلاستیک دارای اهمیت بوده و خریدار بسته به نوع محصولی که می خواهد تولید کند، باید به این پارامتر ها توجه ویژه ای داشته باشد.
ظرفیت های تولیدی دستگاه های تزرق پلاستیک که تولیدی شرکت های مختلف ایرانی و خارجی می باشند، با هم متفاوت است. به طور مثال، شرکت پولاد که یکی از تولید کننده های خوب دستگاه تزریق پلاستیک در ایران بوده و حتی صادرات و واردات این دستگاه صنعتی را به بازار داخلی ایران و کشور های مختلف انجام می دهد، ظرفیت های مختلفی از دستگاه تزریق پلاستیک را به بازار عرضه می نماید.
منظور از ظرفیت دستگاه تزریق پلاستیک، میزان پلی استیرنی است که دستگاه در یک پروسه کاری می تواند به قالب مخصوص تزریق نماید.

دستگاه تزریق پلاستیک پولاد

ظرفیت دستگاه تزریق پلاستیک پولاد چقدر است؟

با توجه به تعریفی از ظرفیت که در چند سطر گذشته ارائه شد، می توان گفت که ظرفیت دستگاه های تزریق پلاستیک شرکت پولاد، معمولا در محدوده ۱۰۰ گرم تا ۲۷٫۵ کیلوگرم می باشد. هر کدام از این ظرفیت ها، مناسب برای تولید نوعی از محصول خواهد بود.
جالب است بدانید که شرکت پولاد با عرضه دستگاه های تزریق پلاستیک در سری های مختلف، قابلیت هایی همچون تزریق دو رنگ را هم به دستگاه مربوطه اضافه کرده است. مسلم است که میزان قابلیت های دستگاه با قیمت خرید و فروش آن، رابطه مستقیمی خواهد داشت.
برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک پولاد با قیمت مناسب، می توان حتی نمونه های دست دوم آن را از سایت های اینترنتی خریداری کرد. البته خریدار دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم، باید توجه داشته باشد که مشخصات فنی دستگاه به چه صورت بوده و آیا قطعات به کار گرفته شده در دستگاه، سالم هستند یا خیر.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم پولاد ۲۵۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم ۲۵۰ تن ساخت شرکت پولاد و دستگاه های جدید وارد …

پاسخی بگذارید

راد ماشین